Krajská hygienická stanice

Plzeňského kraje se sídlem v Plzni

Podatelna/Elektronická podatelna

Elektronická podatelna: jak postupovat

 

Elektronická podání je možné zasílat na e-mailovou adresu elektronické podatelny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo předávat na technických nosičích dat do podatelny KHS na adrese Skrétova 15, Plzeň , přízemí, a to v pracovní dny.

 

Datové zprávy, jejichž náležitosti neupravuje právní předpis a nemusí být podepsány zaručeným elektronickým podpisem (běžná e-mailová pošta) zasílejte na adresu khs.plz@khsplzen.cz.

ZÁKLADNÍ POŽADAVKY NA ELEKTRONICKÁ PODÁNÍ:

  • Předepsané formáty elektronického podání:
    • pdf, doc, jpg, rtf, xls, ppt, txt případně další formáty kompatibilní s MS Office 2000 a vyšší. Při použití jiných formátů nemusí být elektronická podatelna způsobilá tato podání řádně přijmout.
  • Při elektronickém podání musí být zřejmé, který z těchto dokumentů je vlastním elektronickým podáním a které dokumenty jsou dalšími elektronickými přílohami tohoto podání.
  • Jednou e-mailovou zprávou (nebo na jednom technickém nosiči dat) je možno zaslat pouze jedno podání.
  • Maximální souhrnná velikost jednoho elektronického podání (včetně všech k němu připojených elektronických příloh) je 10 MB.
  • Elektronické podání je také možné prostřednictvím technických nosičů dat např.: CD/DVD, USB flash disk apod.

PRAVIDLA POTVRZOVÁNÍ DORUČENÍ DATOVÝCH ZPRÁV:

Doručení datové zprávy se odesílateli potvrzuje, pokud je možné z přijaté datové zprávy zjistit elektronickou adresu odesílatele a pokud zpráva splňuje další předpoklady stanovené příslušnými právními předpisy.

 

Datová zpráva, u které bude zjištěn škodlivý kód, popřípadě nesplňuje legislativní požadavky nebude zpracovávána  a potvrzení o jejím přijetí nebude odesláno.

Učiněným elektronickým podáním dává žadatel souhlas se zpracováním a uchováním osobních dat v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení ochraně osobních údajů), dále jen „GDPR“.

 

 

Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni